Olimpiada języka angielskiego

zajawka m1OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO WZIĘCIA UDZIAŁU W OLIMPIADZIE ZAPRASZAM DO ZGŁASZANIA SIĘ DO 17 PAŹDZIERNIKA 2022.

 

Czytaj dalej


Wizyta w IPN we Wrocławiu

zajawka m1W dniach 28 i 30 września 2022 uczniowie klas 1ATL, 1BTL, 1CTI, 1DTI oraz 2ATL wzięli udział w wykładzie o Danucie Siedzikównie - pseudonim „Inka” w oddziale IPN we Wrocławiu tj „Przystanek Historia”.

 

Czytaj dalej


Zawody sportowe

zajawka m1Kolejne sportowe zmagania za nami. 03.10.2022 r. uczniowie Technikum Akademickiego wzięli udział w eliminacjach do Mistrzostw Wrocławia w piłce nożnej. Mimo zaciętej walki nie udało im się wyjść z fazy grupowej. Dziękujemy za zaangażowanie i sportową walkę 💪.

 

Czytaj dalej


Dolnośląski Festiwal Nauki

zajawka m1W dniu 20.09.2022 uczniowie klasy 4DTI uczestniczyli w wykładach zorganizowanych w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego.

Czytaj dalej


Zawody sportowe

zajawka m1Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2022/2023 za nami! Uczniowie Technikum Akademickiego rozpoczęli zmagania sportowe od Mistrzostw Wrocławia w Indywidualnych oraz Sztafetowych Biegach Przełajowych. Gratulujemy podjętego wysiłku i dziękujemy za reprezentowanie szkoły w zawodach!

 

 

Czytaj dalej