OMW W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

zajawka_m

24 maja 2024 r. uczniowie Technikum Akademickiego przy MWSLiT we Wrocławiu po raz pierwszy w historii szkoły wzięli udział w eliminacjach do OMW w siatkówce plażowej szkół ponadpodstawowych. Zawody odbywały się w Szkole Podstawowej nr 97 przy ulicy Pawłowa.

Czytaj dalej

 


DNI ODRY 2024

zajawka_m

Dzień Odry to święto zainicjowane z okazji otwarcia Bulwaru Xawerego Dunikowskiego, miejsca niezwykle chętnie odwiedzanego przez młodzież. Od tego czasu, co roku na Bulwarze Dunikowskiego, podczas Pikniku z okazji Dni Odry gromadzą się mieszkańcy Wrocławia i turyści, aby wspólnie bawić się nad rzeką.

Czytaj dalej

 


RUSZYŁA REKRUTACJA 2024/2025

zajawka_m

Rozpoczęła się tegoroczna rekrutacja do Technikum Akademickiego przy Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Zapraszamy wszystkich absolwentów szkół podstawowych do składania wniosków o przyjęcie do szkoły. Wnioski można składać osobiście lub korzystając z rekrutacji on-line.

Czytaj dalej

 


WYCIECZKA DO BERLINA

zajawka_m

6-8 maja 2024 r. uczniowie klasy 3A TL Technikum Akademickiego przy MWSLiT we Wrocławiu wybrali się na wycieczkę do Berlina, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji.

Czytaj dalej