Aktualności z Technikum Akademickiego we Wrocławiu

DNI ODRY 2024

 

 

Dzień Odry to święto zainicjowane z okazji otwarcia Bulwaru Xawerego Dunikowskiego, miejsca niezwykle chętnie odwiedzanego przez młodzież. Od tego czasu, co roku na Bulwarze Dunikowskiego, podczas Pikniku z okazji Dni Odry gromadzą się mieszkańcy Wrocławia i turyści, aby wspólnie bawić się nad rzeką.

 

W programie wydarzenia znalazły się między innymi warsztaty żeglarskie, warsztaty artystyczne i ekologiczne, pływanie jachtami żaglowymi i SUP-ami, gry i zabawy dla dzieci, eksperymenty naukowe, występy artystyczne, pokazy sportowe, pokazy ratownictwa wodnego. Każdy kto przyszedł miał możliwość wygrania ciekawych nagród oraz mógł skorzystać z wielu innych atrakcji. 

 

Na tak ważnym wydarzeniu dla wrocławskiej społeczności nie mogło zabraknąć przedstawicieli Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu, Branżowego Centrum Umiejętności w Dziedzinie Logistyki oraz Technikum Akademickiego przy MWSLiT we Wrocławiu, którzy 18.05.2024 r. zaprezentowali bogatą ofertę edukacyjną uczelni, certyfikowanych kursów w Branżowym Centrum Umiejętności oraz kierunki kształcenia w Technikum Akademickim.

 

 

  • 1
  • 2
  • 3